Magazin Haber Girişi : 03 Şubat 2022 20:58

Ece Seçkin kötü haberi duyurdu!

Ece Seçkin koronavirüse yakalandı...

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla koroanvirüse yakalandığını duyurdu. Bir takipçisinin koronavirüs sorusuna yanıt veren Ece Seçkin, "Ben de elendim ama durumum iyi. Aralık ayında geçirdiğim Influenza'nın yakınında bile geçemez. Negatife dönene kadar evdeyim." ifadelerini kullandı.

Haber Arası Reklam  1

Sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren ünlü şarkıcı Ece Seçkin ikinci kez koronavirüse yakalandı. 2020 yılının eylül ayında Çağrı Terlemez ile dünayevine giren Seçkin'in test sonucu pozitif çıktı.

"INFLUENZA'NIN YAKININDA BİLE GEÇEMEZ"

Takipçileri ile sosyal medyada soru-cevap etkinliği yapan ünlü şarkıcı, "Hello covid demişsin, covid misin?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Ben de elendim ama durumum iyi. Aralık ayında geçirdiğim Influenza'nın yakınında bile geçemez. Negatife dönene kadar evdeyim."

30 yaşındaki Ece Seçkin'in koronavirüse yakalandığını duyan takipçileri sosyal medyadan "Geçmiş olsun." dileklerinde bulundu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.