Turizm Haber Girişi : 05 Ocak 2023 14:05

Hindistan'ın mistik rotalarında unutulmaz bir seyahat

Özel bir rotayla büyüleyici tatil deneyimi sürüyor.
Hindistan'ın mistik rotalarında unutulmaz bir seyahat

Haber Arası Reklam  1

 

 

Fikret Eray KÜMBETLİOĞLU

 

Sosyalleşmeyi ve keşfetmeyi bir platformda buluşturmak amacıyla kurulan GitmekLazım.com, 2023 yılında düzenleyeceği Hindistan'ın alt sınırından başlayarak Sri Lanka'ya kadar uzan turları ile gezginlere bu özel coğrafyada yeni kültürler deneyimleme fırsatı sunuyor.


 
Gezginlere yeni deneyimler sunmak ve aynı zamanda gezerken sosyalleşme imkânı sağlamak üzere çalışmalarını sürdüren GitmekLazım.com, kullanıcılarına Hindistan'ın alt sınırından yer alan Delhi, Katmandu Agra, Fatehpur Sikri, Varanasi, Jaipur şehirlerinden Sri Lankaya kadar uzanan özel bir rotayla büyüleyici tatil deneyimi sunuyor.

 


 
Tarihte iz bırakan özel lokasyonlar bu turlarla ziyaret edilecek

 


GitmekLazım.com, seyahat severlere sunduğu “Hindistan Alt Kıtası ve Sri Lanka Turları” ile UNESCO tarafından “Dünya Mirası” ilan edilmiş birçok yapı ve tapınağı görme imkânı sağlayacak. Tarihte bir yolculuğa çıkarak 17. yüzyıl havasını deneyimleme olanağı sağlayan turda ziyaret edilecek olan saray, mahal ve birçok tarihi yapı, gezginlere Hint mistik kültürünü yakından tanıma fırsatı sunacak. Tur kapsamında Dünyanın Yedi Harikası'ndan birisi olan Tac Mahal'i ve tekrar hayata döneceğine inanılan ölülerin yıkandığı Ganj Nehri ziyaret edilecek ve bu kültürel açıdan özel lokasyonların keşfi ile gezginler unutulmaz bir deneyim yaşama imkanına sahip olacak.