Haber Haber Girişi : 24 Mayıs 2022 13:25

Hüdai VURAL “Yeni nesil için dev projeler hazır”

Antalya Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural yeni projeler ile göreve hazır olduğunu belirtti.

Fikret Eray KÜMBETLİOĞLU - ÖZEL HABER

Haber Arası Reklam  1

 

Kısa süre önce Antalya Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Hüdai Vural Antalya ve İlçelerinde yeni projeler ile göreve hazır olduğunu belirtti. Vural dev projeler ile eğitimde devrim oluşturacaklarını açıkladı.

Gazeteci Fikret Eray KÜMBETLİOĞLU'na özel açıklamalarda bulunan Antalya Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural eğitim alanında sergileyeceği yeni projelerinden bahsetti.

Enerji tasarrufunda son teknoloji

 

Hüdai Vural Antalya ve çevresindeki tüm okullara güneş enerji panellerini yerleştirerek enerji tasarrufunda son teknoloji ürünler ile geleceğe ve çevreye büyük yatırım olacağını kaydetti. Pilot okullar ile yeni proje hizmetine başlayacağını vurgulayan Vural "Milli Eğitim Bakanlığımızdan tam teşekkül destek aldık. Biz ise ilk önce pilot bölgelerde Bakanlığımızın desteği ile okullarımıza güneş enerji panellerini faaliyete geçirerek okullarımızda önemli derecede enerji tasarrufu sağlayacak hem Türkiye ekonomisine, geleceğimize ve çevremizi temiz tutacak şekilde katkıda bulunacağız" dedi.

 

Geri dönüşüm projesi hazır

Diğer proje ise okullarda geri dönüşüm projelerini yeni nesil fikirlere uygun ve olanaklı şekillerde sergileyeceklerini söyleyen Antalya Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, " Göreve ilk başladığımız heyecan ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bizim için en önemli ilk unsur öğrencilerimiz ve onların geleceğidir" diye konuştu.

 

Hüdai VURAL Kimdir?

 

Eski Antalya Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural şu an Antalya Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürü ve sosyal bilgiler öğretmeni.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.