Magazin Haber Girişi : 03 Şubat 2022 21:09

Hülya Avşar'dan şaşırtan sözler

"Helin galiba hamileymişim..."

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir medikal kliniğe giden Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar ile görüntülü konuşurken yaptığı hamilelik esprisi ile dikkatleri üzerine çekti. Hülya Avşar sosyal medyada yapmayı düşündüğü projesi hakkında da konuştu.

Haber Arası Reklam  1

Rutin sağlık kontrolleri için Nişantaşı'ndaki bir kliniğe giden Hülya Avşar, Youtube'da kanal açarak yayın yapmak istediğini söyledi. Avşar, "Youtube'a girmek istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Orada yapmak istediğim çok şey var. Ne dersiniz gireyim mi?" diye muhabirlere sordu.

Açıklamalarına devam eden Avşar kızı şunları söyledi: "Bana çocuk oyuncağı gibi geliyor. Sohbet programı yapmak istiyorum ama ünlülerle değil. Artık hayat çok değiştiği için güzel şeyler sormak ve öğrenmek istiyorum. Kendimce konuşmalar, belki stand-up olabilir, kendi yazdıklarımdan bir şeyler olabilir. Eskidendi o insanlar kitap yazsın, herkes okusun diye beklemeler. Her şey şu an hızlı ve çabuk olduğu için bütün vermek istediğin ne varsa hayatta canlı canlı pat pat diye vereceksin. O konuda doluyum, kitap yazmanın çok uzun zaman aldığını düşündüğüm için daha yapılması gereken yollar var. Onlardan biri de bu mecra. Sonra onu isteyen kitaplaştırabilir ya da zaten onların hepsi bir belge"

Muhabirler ile sohbet ettiği esnada kız kardeşi Helin Avşar'ın görüntülü aramasını açan Hülya Avşar, "Helin galiba hamileymişim" diyerek espri yaptı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.