Ekonomi Haber Girişi : 07 Haziran 2022 10:14

Mutfak ekipmanlarında son teknoloji

Beyzade Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Antalya esnafını düşünerek yeni bir sisteme geçiş yaptı.

 

Haber Arası Reklam  1

Beyzade Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Antalya esnafını düşünerek yeni bir sisteme geçiş yaptı.

 

Tüm Esnaf kardeşlerimize duyurulur!

 

Beyzade Endüstriyel Mutfak Ekipmanları özel duyurusudur...

 


Çay kazalarında %30 ile %50 ye varan tasarruf devrimi ile büyük bir çığır açtı.

 


Yüksek gelen faturalardan siz değerli esnaflarımız şikayetçi mi?

 


Bayilik aldığımız ekosistem sayesinde Elektrik & LPG & Doğalgaza verdiğiniz ücretin büyük bir kısmının cebinizde kalmasını sağlıyoruz.

 


Bu eko sistem Çay kazanlarınızda enerji ve yakıta sizleri şaşırtacak tasarruf sağlıyor ve böylelikle sizlere yüksek tasarrufu garanti ediyoruz.

 


Peki bu sistemin sizlere sağlayacağı faydalar nelerdir?

 


1- Örneğin; kazandınız günde 200 defa çalışırken sistem sayesinde 100-150 arası çalışacaktır, bu da sizlere tasarruf sağlayacaktır.

 


2- Saha az çalışan kazanınız elektronik ve mekanik eksamlaeı daha az yıpranacak ve kazanınızın ömrü uzayacak böylelikle arıza riskini minimuma indirecek.

 


3- Yoğun çay satışı esnasında eko sistemsiz kazanda suyun sıcaklık derecesi şebekeden giren soğuk suyla birden düşüş yaşatırken, eko sistem sayesinde bu soğuk su yerine kazanınız 90° yi geçik su gireceğinden bu sorunu ortadan kaldırmış oluyor.

 


4- Tasarruf orasını sizlerin çay satışınızın az ve çok oluşuna göre %30 ile %50 arası değişiklik gösteriyor. Çay sirkülasyonunuz yoğun oldukça sistem size daha çok tasarruf vermiş bulunuyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.