Haber Haber Girişi : 02 Mart 2022 10:16

Saleh: Keyfe göre protokol olmaz!

Saleh Danışmanlık yetkilisi Reyhana Saleh açıklama yaptı. Saleh “Kimse ,kafaniza gore protokol olmaz ve olmayacakta bu personeller geldi mi gecemi gunduzumu katarak ilgileniyorum takibini ediyorum ki bunca yil bu sirket var ve var olacaktir” ifadelerini k

Saleh Danışmanlık yetkilisi Reyhana Saleh açıklama yaptı. Saleh “Kimse ,kafaniza gore protokol olmaz ve olmayacakta bu personeller geldi mi gecemi gunduzumu katarak ilgileniyorum takibini ediyorum ki bunca yil bu sirket var ve var olacaktir” ifadelerini kullandı.

Haber Arası Reklam  1

İşte Saleh Danışmanlığın açıklaması şöyle:

KKTC ‘de 4 yıldır TC ‘de Dubai’de 15 yıldır bu danışmalığı yapıyorum   yasal kuramsal  olarak ve KKTC’ de ilk yabancı personeli  ben getirdim ve ben başlattım ve böylelikle KKTC öğrenmiş  bilmiş bulunmaktadır.
Fakat daha sonra bu işi  öğrenen kişiler yasal olmayarak yapmaya başladı ne ofis ne devlete kayıtlı olarak yapmadılar ve hala ayni şekilde devam ediyor ben bunları engelemek için elimden geleni yaparken  simdi de Lefkoşa da bulanan müteahitler  birliği yapmaktadır.

Sayın  Cafer Gürcafer bey peki yasa da ve devlet kurallarında  olmayan yurt dışından  yabanci insaat personel getirme işini  nasil yapabiliyor  ve insaat şirketlerine  bir de sart kosuyorlar bizden baska bir yerden alamazsinız  ve de  sirketlerden 800 €  kisi basina para istiyorlar ve gelen personelden ayriyetten ucret alıyorlar.


Almadıklarını  söylüyorlar  fakat bu isin ustası  benim tum çalıştığım  ülkelerden  haber alıyorum  unutuyorlar ki araplarda  KKTC’ye saleh danışmanlık  olarak  ilk ben getirdim KKTC’ye ben başlattım eleman getirme olayini. O zaman Cafer Gurcafer daha once kendi  el altindan  yaparken şimdi  kendi basina protokol yapip yasal yapiyorum diyor o zaman mutahitlerin adini kulanmadan benim gibi ofis acsin danısmanlik yapsin mutahitler birligi is kur degil mutahitler birligi danisman degil.


Mutahitler birliginin görevi ihaleleri hazırlamak  inşaatları  kontrol etmek insaat şirketine  yardımcı  olmak.


Bıraksın  herkes kendı  ekmeğini kazansın bizim için  ücret  aldığımızı  söylüyor  tabi ki alacam 1500 € alıyorum  10.000€ almiyorum asla o kadar  parası  olan personelin  KKTC de ne isi var  gider Taylant ‘a,Londra ‘ya italya’ya yasar bir laf konusurken bilerek konussun .Ben yasalim yillarimi verdim kimse ekmegimi kesemez ve Allahtan baska kimse engelleyemez ,kafaniza gore protokol olmaz ve olmayacakta bu personeller geldi mi gecemi gunduzumu katarak ilgileniyorum takibini ediyorum ki bunca yil bu sirket var ve var olacaktir.

SALEH  DANIŞMANLIK…olacaktir

SALEH  DANIŞMANLIK…Reyhana Saleh

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.